Последние новости
Главная / Новости / Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! — Новости Житомира

Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! — Новости Житомира

Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк!
Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! Сьогодні, 20:20 У Житомирі по вулиці Щорса в районі агротехколеджу вже четверту добу не працює світлофор.
Відтак, молоді мами не можуть без стискання у серці перейти дорогу, діти налякані і просять дорослих допомогти їм перейти вулицю, аби спокійно дійти до школи. Будь-які спроби додзвонитися до міської ради виявилися марними, слухавку не бере жодна служба, яка б давно вже мала відреагувати на несправність.
Чи варто говорити про те, які наслідки можуть бути, якщо у спальному районі міста люди будуть переходити вулицю, сподіваючись лише на добросовісність і уважність водіїв. Бо на увагу з боку мерії і пані, яка розповідає, що любить житомирян, сподіватися марно.
Джерело статті:

Интересное

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям Сьогодні, 10:36 Депутати Житомирської облради хочуть на 200 тис. грн збільшити суму коштів, які направляються на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам. Проект рішення сесії про внесення змін до рішення обласної ради від 16.01.15 №1379 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2015 рік»