Последние новости
Главная / Новости / Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! — Новости Житомира

Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! — Новости Житомира

Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк!
Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! Сьогодні, 20:20 У Житомирі по вулиці Щорса в районі агротехколеджу вже четверту добу не працює світлофор.
Відтак, молоді мами не можуть без стискання у серці перейти дорогу, діти налякані і просять дорослих допомогти їм перейти вулицю, аби спокійно дійти до школи. Будь-які спроби додзвонитися до міської ради виявилися марними, слухавку не бере жодна служба, яка б давно вже мала відреагувати на несправність.
Чи варто говорити про те, які наслідки можуть бути, якщо у спальному районі міста люди будуть переходити вулицю, сподіваючись лише на добросовісність і уважність водіїв. Бо на увагу з боку мерії і пані, яка розповідає, що любить житомирян, сподіватися марно.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"