Последние новости
Главная / Новости / Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! — Новости Житомира

Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! — Новости Житомира

Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк!
Зламаний світлофор і зламана довіра до пані Цимбалюк! Сьогодні, 20:20 У Житомирі по вулиці Щорса в районі агротехколеджу вже четверту добу не працює світлофор.
Відтак, молоді мами не можуть без стискання у серці перейти дорогу, діти налякані і просять дорослих допомогти їм перейти вулицю, аби спокійно дійти до школи. Будь-які спроби додзвонитися до міської ради виявилися марними, слухавку не бере жодна служба, яка б давно вже мала відреагувати на несправність.
Чи варто говорити про те, які наслідки можуть бути, якщо у спальному районі міста люди будуть переходити вулицю, сподіваючись лише на добросовісність і уважність водіїв. Бо на увагу з боку мерії і пані, яка розповідає, що любить житомирян, сподіватися марно.
Джерело статті:

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/