Последние новости
Главная / Новости / На День міста гирьовики роздаватимуть гроші силачам і поставлять рекорд Житомирської області — Новости Житомира

На День міста гирьовики роздаватимуть гроші силачам і поставлять рекорд Житомирської області — Новости Житомира

На День міста гирьовики роздаватимуть гроші силачам і поставлять рекорд Житомирської області
На День міста гирьовики роздаватимуть гроші силачам і поставлять рекорд Житомирської області Сьогодні, 10:15 Цього року на День Житомира, яке місто відзначатиме в суботу, 12 вересня, очікується насичена спортивна програма. На городян і гостей чекатиме спортивний ярмарок, десятки показових виступів та майстер-класів з різних видів спорту, а також багато іншого.
Свій вклад у святкування цього дня планують зробити і житомирські гирьовики. Вони не лише жонглюватимуть гирями та гнутимуть цвяхи голими руками, а й роздаватимуть найсильнішим житомирянам гроші та розіграють бочонок квасу. А кульмінацією всього дійства має стати встановлення рекорду області по наймасовішому ривку гирь. Все це відбуватиметься на майдані Корольова з 12.00 до 16.00.
Про всі секрети “Спортивнмоу Житомиру” розповів один із організаторів “гирьової” частини святкування Дня Житомира Костянтин Пронтенко, заслужений майстер спорту та багаторазовий призер чемпіонатів світу з гирьового спорту:
– На День Житомира, 12 вересня, ми поставимо свій майданчик на Спортивному ярмарку, привеземо нашу колекцію гирь, яка є унікальною в Україні, наші книги і всі відвідувачі зможуть познайомитися із досягненнями наших Поліських силачів. Проведемо відкритий чемпіонат міста з гирьового спорту у ривку серед чоловіків та жінок, а також конкурс серед усіх бажаючих – “Поліський силач”. Кожний, хто зможе підняти гирю вагою в 50 кілограм 20 разів над головою отримає 50 гривень. За 50 раз силач отримає 100 гривень. Піднімати гирю потрібно буде однією рукою, не міняючи її. А той, хто вижме найбільшу кількість раз цього дня отримає від нас маленький бочонок квасу. Будь-хто зможе підійти і спробувати себе.
Також протягом дня будуть проводитися показові виступи і майстер-класи від кращих спортсменів міста та області. А один із найтитулованіших гирьовиків Олекандр Дідовець дасть урок богатирської сили. Він продемонструє унікальні трюки з гирями, повторити які в Україні більше ніхто не в змозі. А також покаже як потрібно гнути цвяхи голими руками і ще багато цікавого.
Завершить же гирьову програму Рекорд області по наймасовішому ривку гирь.
– Ми хочемо зібрати наших спортсменів, всіх бажаючих житомирян і одночасно витиснути 1131 кілограм. У дівчат та ветеранів будуть гирі по 16 кілограм, у хлопців – по 24 кілограми. Порахуємо, скільки збереться учасників, визначимо, скільки разів нам усім потрібно буде підняти гирі, щоб в сумі вийшла вага 1131 кілограм і синхронно будемо піднімати. Такого ще ніхто не робив в Україні. Має бути цікаво, – каже Костянтин Пронтенко.
Встановлення рекорду заплановано на 16.00. Не пропустіть!
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"