Последние новости
Главная / Новости / Спростування | Новости Житомира

Спростування | Новости Житомира

Спростування
У статті за 19 листопада 2014 року Житомир.info повідомляє, що
«Виконком Житомирської міськради відмовився вносити зміни у договір купівлі-продажу, який стосується будівництва житлових будинків на Старому бульварі».
Таке рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету 19 листопада. Тим не менше, 19.11.2014, згідно інформації з офіційного сайту Житомирської міськради, членами виконкому було розглянуто проекти рішень «Про погодження Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира на 2015 рік», а не «Про погодження внесення змін до договору купівлі-продажу».
09.10.2014 виконкомом було розглянуто рішення «Про погодження внесення змін до договору купівлі-продажу». Наводимо інформацію з офіційного сайту Житомирської міськради http://zt-rada.gov.ua/pages/p6314:
«Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна технологія», відповідно до наказу Фонду державного майна України від 03.05.2012 № 605 «Про затвердження Порядку внесення змін до договорів курівлі-продажу державного майна» та ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Погодити продовження строку дії умов п.п. 5.3, п. 5 договору купівлі-продажу, укладеного між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Житомирській області та ЗАТ «Інвестиційна технологія» в частині продовження терміну будівництва об’єкта, розташованого за адресою: м. Житомир, бульвар Старий, 14 на п’ять років – до 03 листопада 2019 року.
Далі у статті на Житомир.info наведена пряма мова, в.о. мера м. Житомира Любові Цимбалюк:
«Якщо там будуть побудовані усі будинки, які заплановані, то ми лишимось без єдиного парку в Житомирі. Тільки уявіть що це буде, коли у всіх 200 власників квартир буде по 1 авто. Це перше. І друге – мене цікавить, хто дозволив розібрати ту будівлю, яка там була?»
По-перше: будівництво проходить за межами паркової зони, про що свідчать усі необхідні документи, а саме:
1. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухомк майно про реєстрацію іншого речового права (№ 24038874 за 08.07.2014).
2. Договір оренди землі між ТзОВ «Інвестиційна технологія» та Житомирською міською радою (15.08.2013).
3. Викопіювання зі схеми земельної ділянки в м. Житомирі.
4. План-схема земельної ділянки. Кадастровий план земельної ділянки (де чітко зазначено межі земель загального користування (бульвар Старий), межі земель КП «Парку культури ім. Гагаріна», межі земель ФОП Рудь Д.М., межі земель загального користування (вул. Ф. Чопівського).
По-друге, за даними візуального обстеження будівельних конструкцій незавершеного будівництва гастрольного театру, що знаходиться на розі вулиць Старий Бульвар, 14 та Фещенка-Чопівського, 2 у парку ім. Ю. Гагаріна у м. Житомирі, було зроблено висновок про те, що загальний стан обстежених конструкцій аварійний (за станом найгіршого елемента), у зв’язку з чим об’єкт незавершеного будівництва було демонтовано.
Щодо заяви члена виконкому Юлії Демчук про те, що приміщення театру купувалось для добудови гастрольного театру, а не для житлової забудови наводимо дані про те, що:
– У договорі купівлі-продажу об’єкту незавершеного будівництва (а саме – гастрольного театру) від 03.11 2004 зазначене можливе перепрофілювання первісного призначення об’єкта.
– Відповідно до рішення сесії Житомирської міської ради від 11.07.2013 №579 ТОВ «Інвестиційна технологія» надано право користування земельною ділянкою на підставі проекту землеустрою площею 1, 3798 га за адресою м. Житомир, бульвар Старий, 14, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку станом на 5 років – до 2018 року.
– 12.11.2013 ТзОВ «Інвестиційна технологія» зареєстровано Декларацію про початок виконання будівельних робіт багатоквартирного двохсекційного житлового будинку в Управлінні дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України.
– 06.06.2014 підписано Додаток до договору купівлі-продажу щодо перепрофілювання первісного призначення, а саме на будівництво багатоквартирних житлових будинків.
14.10.2014 р. Виконавчий комітет підписав Договір на пайову участь замовників будівництва на суму 433 541, 00. Перший транш розміром 50 000 було оплачено, решта суми має надійти до кінця 2014 року.
Зважаючи на те, що будівництво багатоквартирного, двосекційного житлового будинку за адресою вул. Бульвар Старий, 14 у м. Житомирі абсолютно законне, його планується успішно завершити у першому кварталі 2015 року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"