Последние новости
Главная / Новости / Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет — Новости Житомира

Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет — Новости Житомира

Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет
Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет Сьогодні, 12:03 Правоохоронці, перед початком громадських слухань з приводу кандидата на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області, при обшуку вилучили в шістандцятиріного хлопця пістолет.
Міліціонерам не вдалося відразу встановити бойовий чи травматичний пістолет, хоча для професіонала це помітно на перший погляд. При детальному огляді зброї було встановлено, що пістолет не бойовий, обойма в ньому відсутня. Можливо він газовий або травматичний. Ніхто не хоче коментувати ситуацію. Хлопець перед початком громадських обговорень у футболці “Стоп Корупція” роздавав новий випуск газети “Телетайп Тудей”.

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/