Последние новости
Главная / Новости / Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет — Новости Житомира

Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет — Новости Житомира

Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет
Перед початком громадських слухань у 16-річного юнака був вилучений пістолет Сьогодні, 12:03 Правоохоронці, перед початком громадських слухань з приводу кандидата на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області, при обшуку вилучили в шістандцятиріного хлопця пістолет.
Міліціонерам не вдалося відразу встановити бойовий чи травматичний пістолет, хоча для професіонала це помітно на перший погляд. При детальному огляді зброї було встановлено, що пістолет не бойовий, обойма в ньому відсутня. Можливо він газовий або травматичний. Ніхто не хоче коментувати ситуацію. Хлопець перед початком громадських обговорень у футболці “Стоп Корупція” роздавав новий випуск газети “Телетайп Тудей”.

Интересное

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям Сьогодні, 10:36 Депутати Житомирської облради хочуть на 200 тис. грн збільшити суму коштів, які направляються на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам. Проект рішення сесії про внесення змін до рішення обласної ради від 16.01.15 №1379 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2015 рік»