Последние новости
Главная / Новости / 22 серпня — День вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ — Новости Житомира

22 серпня — День вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ — Новости Житомира

22 серпня – День вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ
22 серпня – День вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. Перед входом до управління обласної міліції зібралися працівники правоохоронних органів, вдови та діти загиблих міліціонерів, представники влади та громадськості. Відбувся мітинг – реквієм, салют та парад техніки.
Служба у правоохоронців і почесна, і відповідальна. В будь-яку погоду вони стоять на посту і захищають громадян від посягань тих, хто не поважає закони і бажає жити за чужий рахунок. Сьогодні – нинішні міліціонери – солдати правопорядку несуть службу на Сході України, постійно ризикуючи життям та здоров’ям.
Віталій Француз – голова обласної ради:
– “І сьогодні наші представники находяться на Донбасі, бо там йде протистояння і вже не лише протистояння, а відкрита агресія з боку Росії і вони захищають уже рубежів нашої Батьківщини”.
На Сході відбулося декілька ротацій міліціонерів Житомирщини, які чесно та віддано виконують обов’язок перед державою, українським народом. 17 років Україна офіційно відзначає День вшанування тих працівників міліції, які віддали життя захищаючи конституційний лад. Завдання і ветеранів, і нинішніх правоохоронців допомагати сім’ям загиблих.
Петро Грозінський – ветеран органів внутрішніх справ:
– “Я хочу подякувати і обласній державній адміністрації, обласній раді і Житомирській міській владі, управлінню внутрішніх справ за турботу до сімей загиблих та їх дітей”.
До пам’ятника, який увічнює славу загиблих правоохоронців, покладено квіти та проведено панахиду за загиблими. А вже урочистим маршем пройшли нинішні правоохоронці, демонструючи свою вірність присязі, колона мотоциклістів та спеціалізованих машин із звуковими сигналами нагадала, що пам’ять про своїх колег треба берегти і свято оберігати.
Автор: М. Синьогуб.
{youtube}MWdKjPdnQ_U{/youtube}

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"