Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі пройшов просвітницький арт-пікнік «Територія Здоровя Краси та Успіху» — Новости Житомира

У Житомирі пройшов просвітницький арт-пікнік «Територія Здоровя Краси та Успіху» — Новости Житомира

У Житомирі пройшов просвітницький арт-пікнік «Територія Здоров’я Краси та Успіху»
У рамках святкування 1131-ї річниці Дня міста Житомирський обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини виступив ініціатором та координатором медичного профілактично-просвітницького проекту «Житомир, живи здорово!».
Впродовж 12 та 13 вересня спільно з такими громадськими організаціями, як «Територія здоров’я, краси та успіху», Житомирська обласна та міська організації Товариства Червоного Хреста України, «Житомирська обласна федерація фігурного катання на ковзанах», «Громада і закон», центр професійних східних танців «Аміда», а також разом з фірмами-партнерами «OMRON», «Fit Curves», «Oriflame» Житомирським обласним медичним центром здоров’я та спортивної медицини розгорнуто осередки «Території здоров’я, краси та успіху», де, зокрема, діяло 5 мобільних пунктів з вимірювання артеріального тиску. Житомиряни та гості міста отримали консультації сімейних лікарів щодо лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Про це інформує прес-центр УОЗ.
Лікарями-методистами надавалися консультації з питань шкідливості куріння та вживання алкоголю, переваги раціонального харчування, необхідності вакцинації. Усі відвідувачі «Території здоров’я, краси та успіху» отримали відповідні інформаційно-просвітницькі буклети.
Активними волонтерами тут були майбутні медики – студенти Житомирського інституту медсестринства.
Діяли пункти Червоного Хреста з надання першої допомоги при невідкладних станах та з вимірювання артеріального тиску.
У «Території здоров’я, краси та успіху» усі бажаючі мали змогу безкоштовно пройти обстеження з визначення жирових відкладень, ваги тіла та його ключових параметрів. Чимало охочих проходили комп’ютерну діагностику з визначення біологічного віку та тестування типів шкіри. Бажаючі отримали рекомендації фахівців з питань оптимального харчування, популяризації фізичної культури та спорту. Учасники свята брали участь у майстер-класах з правильного чищення зубів, виконання фізичних вправ, догляду за шкірою та скандинавської ходи. Молодь із задоволенням брала участь у різноманітних конкурсах, мистецьких майстер-класах та спортивних розвагах.
-Впродовж двох днів, – зазначив заступник головного лікаря обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Ігор Бібіков, – майже 700 житомирян та гостей міста пройшли у нас обстеження з вимірювання артеріального тиску. Більше 300 осіб обстежились на визначення різних параметрів тіла та більше 1000 житомирян підвищили свій рівень знань з надання першої допомоги. Розповсюджено близько 10 тисяч інформаційно-просвітницьких листівок.
В кожному розгорнутому наметі працювали представники обласного центру здоров’я та спортивної медицини, студенти Житомирського інституту медсестринства, волонтери ГО «Територія здоров’я, краси та успіху», представники фірми виробника медичного обладнання (тонометрів, крокомірів, цифрових ваг, приладів для визначення жирових відкладень, приладів моніторів ключових параметрів тіла), інструктори з фітнесу та скандинавської ходи.
Організатори та учасники «Території здоров’я, краси та успіху» сподіваються, що здоровий спосіб життя стане щоденною духовною потребою наших земляків.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"