Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі волонтерам та держслужбовцям вручили військову форму з шевроном 95-ої бригади — Новости Житомира

У Житомирі волонтерам та держслужбовцям вручили військову форму з шевроном 95-ої бригади — Новости Житомира

У Житомирі волонтерам та держслужбовцям вручили військову форму з шевроном 95-ої бригади  
До Дня Державного прапора України та 24-ої річниці Незалежності України на території військової частини 95-ої окремої аеромобільної бригади пройшли урочистості.
Під час заходу волонтерам та представникам державної влади вручили іменну військову форму з шевроном 95 ОАЕМБ з правом носіння, голубі берети та тільники. Серед волонтерів подарунок отримали: Іван Богдан, Юрій Іщенко, Федір Павлюк, Валентина Ейсмонт. Серед представників влади власниками польової, іменної форми стали: віце прем’єр міністр України, міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, народні депутати України Борислав Розенблат та Дмитро Андрієвський, голова обласної адміністрації Сергій Машковський, заступник голови обласної ради Руслан Годований, перший заступник міського голови Сергій Сухомлин, депутат міської ради Олександр Рабінович та заступник начальника Коростишівського лісгоспа Леонід Костюк.
Звертаючись з поздоровленнями до військових, виступаючі перш за все бажали скорішого миру та висловлювали слова вдячності за проявлений героїзм, любов до України, мужність, витримку та ін.
«Я не дуже люблю довго говорити, але сьогодні ми маємо, що сказати», – зазначив командуючий Високомобільними десантними військами Збройних Сил України, генерал-майор Михайло Забродський. «Ми багато чули за ці два роки, що війна – це така подія, яка наштовхує на переосмислення певних понять, символів, ритуалів, впевнень і таке інше. Одне із таких понять – є відношення до Державних символів. Всі ми знаємо зараз велику різницю між державним прапором десь під склом автомобіля або на стадіоні і державним прапором, який гордо майорить або над опорним пунктом або над головною машиною колони, яка йде на виконання завдання. Я бажаю всім вам, всій нашій країні потужності, процвітання, а нам всім миру».
Геннадій Зубко розповів, що з часів служби в армії про військовий берет лише мріяв. Для нього віє символом відваги, честі, майстерності у військовій справі.
«Кожен місяць минулого і цього років, він залишиться в пам’яті кожного військового на все життя. Я сьогодні хочу подякувати кожному воїну з 95-тої бригади, кожному воїну тих бригад, командири яких присутні сьогодні. А ще я хочу подякувати кожному волонтеру, які з минулого року, під простим гаслом: «Україну захищають справжні чоловіки» почали збирати допомогу і кожного тижня відправляти її. Це були не тільки матеріальні речі, а, саме головне, листівки від дітей, посилки від родин і ті приємні речі, які допомагали кожному нашому воїну нести дуже непросту службу на Сході України. Україну ніхто не зможе розділити. Бажаю всім нам миру, це те, що нам сьогодні дуже потрібно. Все інше ми зробимо самі» – зазначив Геннадій Зубко.
Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин подякував за відзнаку, зазначив, що наданий подарунок для нього важливий.
«Щиро вам дякую за оцінку нашої роботи та за таку довіру. Я знаю, що для вас означає цей шеврон і наскільки велике значення він має. Для мене – це дуже великий подарунок. Я хочу побажати вашим сім’ям миру злагоди, щоб дітки дочекалися вас живими та здоровими. На передодні Дня незалежності, я хочу сказати що Україна існує доки є такі захисники, як ви», – підсумував Сергій Сухомлин.
“>
“>
“>
Прес-служба Сергія Сухомлина

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"