Последние новости
Главная / Новости / Коростеньський завод МДФ пройшов сертифікацію і успішно реалізує продукцію за кордон — Новости Житомира

Коростеньський завод МДФ пройшов сертифікацію і успішно реалізує продукцію за кордон — Новости Житомира

Коростеньський завод МДФ пройшов сертифікацію і успішно реалізує продукцію за кордон  
Сучасне європейське устаткування та німецька якість продукції, яку вже оцінили не тільки українці, а й імпортери з різних куточків світу. На Коростеньському заводі МДФ використовується лінія виробництва від провідного постачальника устаткування для деревообробки. Генеральний директор підприємства Володимир Шевело розповідає: продукція компанії – МДФ плити та ламінована підлога, не поступається якістю німецьким виробникам, і в той же час випереджає їх за ціновими показниками.
«На німецькому обладнанні, за німецькими технологіями, ну і, звісно, що з високою якістю. Ми нічим не гірші від німецьких виробників. Аналогічна продукція німецьких виробників дорожча за нашу»,- каже генеральний директор Володимир Шевело.
Коростеньський завод МДФ працює всього чотири роки. За цей час підприємство стало лідером у виробництві МДФ і ХДВ плит та ламінованої підлоги в Україні.
Технічний директор підприємства Дмитро Самогаєв розповідає: виробничий процес на підприємстві автоматизований і безпечний як для працівників, так і для навколишнього середовища. А продукція компанії пройшла сертифікацію і відповідає усім європейським вимогам як за фізико-механічними показниками продукції, так і за показниками екологічності.
«Завод пройшов її і підтвердив, що наша продукція може застосовуватися за кордоном не тільки на споживчому ринку, а також для всесвітньо відомих і вибагливих дуже виробників меблів таких як ІКЕА. Наша продукція може застосовуватися в дитячих закладах»,- розповідає Дмитро Самогаєв.
Наразі підприємство виготовляє 22 тисячі кубічних метрів продукції на місяць. Фінансовий директор заводу Катерина Самчук каже: майже третина продукції підприємства йде на експорт, і ринок збуту продукції за кордоном щороку зростає.
«Дуже багато ми реалізуємо продукції у країни Азії, реалізуємо продукцію у країни дальнього зарубіжжя, також працюємо з Європою. Сьогодні ми працюємо і з Прибалтикою, із Румунією, і розпочали реалізовувати продукцію у Канаду. І далі продовжуємо шукати нові ринки, тому що сьогодні підприємство може виробляти продукції більше, ніж виробляє на даний час»,- розповідає Катерина Самчук.
Коростеньський завод МДФ слідкує за вимогами часу, постійно розвивається та розширюється. Найближчим часом у Коростені планується створення підприємства з високотехнологічної обробки круглого лісу. У новому деревообробному комбінаті також використовуватимуться сучасні технології та європейське устаткування. Тож, найближчим часом Коростень може стати центром деревообробної промисловості України.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"