Последние новости
Главная / Новости / На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі — Новости Житомира

На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі — Новости Житомира

На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі
На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі Сьогодні, 12:40 В Кабінеті Міністрів серйозно зацікавилися покладами бурштину на Житомирщині. Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський наголошує, що навіть бурштиновмісні піски можуть мати стратегічне значення. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів.
Заяви урядовця дають підстави стверджувати про те, що приватні компанії на Житомирщині невдовзі повністю витіснять місцевих жителів, для яких бурштин залишається єдиним джерелом заробітку на життя. Так, Валерій Вощевський стверджує, що законодавчих підстав для недопущення приватних компаній до видобутку бурштину немає. «Головне, компанії повинні мати кадрове та технічне забезпечення, пройти ліцензування для здійснення видобувних робіт.», –додає Віце-прем’р.
Водночас Валерій Вощевський наголосив, що не варто вести розмови про легалізацію видобутку місцевим населенням: «Такими заявами ми повертаємось у кам’яний вік. Видобувна діяльність підлягає ліцензуванню, роботи мають проводити спеціалізовані підприємства із дотриманням технологічних умов та умов безпеки. Інша річ – ми маємо подбати, щоб місцеві жителі були максимально залучені до діяльності підприємств».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"