Последние новости
Главная / Новости / На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі — Новости Житомира

На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі — Новости Житомира

На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі
На житомирському Поліссі бурштин копатимуть приватні фірми, а не місцеві жителі Сьогодні, 12:40 В Кабінеті Міністрів серйозно зацікавилися покладами бурштину на Житомирщині. Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський наголошує, що навіть бурштиновмісні піски можуть мати стратегічне значення. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів.
Заяви урядовця дають підстави стверджувати про те, що приватні компанії на Житомирщині невдовзі повністю витіснять місцевих жителів, для яких бурштин залишається єдиним джерелом заробітку на життя. Так, Валерій Вощевський стверджує, що законодавчих підстав для недопущення приватних компаній до видобутку бурштину немає. «Головне, компанії повинні мати кадрове та технічне забезпечення, пройти ліцензування для здійснення видобувних робіт.», –додає Віце-прем’р.
Водночас Валерій Вощевський наголосив, що не варто вести розмови про легалізацію видобутку місцевим населенням: «Такими заявами ми повертаємось у кам’яний вік. Видобувна діяльність підлягає ліцензуванню, роботи мають проводити спеціалізовані підприємства із дотриманням технологічних умов та умов безпеки. Інша річ – ми маємо подбати, щоб місцеві жителі були максимально залучені до діяльності підприємств».

Интересное

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:15 Протягом доби – 4 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: просп. Миру, 21; 51, вул. Корабельна (цукропром), Малинська (АЗС). Ремонтуватимуться: засувки – вул. Перемоги, 54, Б. Тена, 96; пожежний гідрант – вул. Шевченка – Мануїльського. За