Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському відкрили меморіал пам′яті загиблим воїнам місцевого гарнізону — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкрили меморіал пам′яті загиблим воїнам місцевого гарнізону — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкрили меморіал пам′яті загиблим воїнам місцевого гарнізону
23 серпня, з метою гідного вшанування пам’яті полеглих героїв, за ініціативи військовослужбовців Новоград-Волинського гарнізону та за підтримки міської і районної громади у Новограді-Волинському з′явився меморіал пам′яті загиблим воїнам місцевого гарнізону, що віддали свої життя, захищаючи нашу Батьківщину, йдеться на сайті міста. На урочисте відкриття пам’ятного знаку у Новоград-Волинський прибули рідні та близькі загиблих патріотів, волонтери. Також у відкритті меморіалу взяли участь керівництво міста та району, голова міськрайонної спілки солдатських матерів Тамара Шостак, військовослужбовці місцевого гарнізону, товариші і військові побратими полеглих земляків та небайдужі жителі Новоград-Волинського краю. Традиційно, як і усі визначні заходи в нашій державі, відкриття меморіалу розпочалося зі спільного виконання гімну України. Затим під виконання хором вчителів школи мистецтв пісні «Пливе кача» матері, родичі загиблих та усі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим захисникам. Присутні згадали поіменно 143-х воїнів місцевого гарнізону, яким, на жаль, не судилося повернутися живими. Та схиливши голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя, віддали їм шану хвилиною мовчання. В той час, як символ безневинних душ загиблих героїв, у небо злетіли білі кульки та прозвучав військовий салют. Для освячення меморіалу було запрошено благочинного Новоград-Волинського Преображенського округу, настоятеля Спасо-Преображенського храму, протоієрея Стефанія Маркевича та протоієрея округи, настоятеля Свято-Михайлівської парафії Української Православної церкви Київського патріархату Геннадія Пограничного. Загиблих героїв, посмертно, відзначили Орденами «За мужність» ІІІ ступеня та Орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Відзнакою міста «Орден Звягель» були нагороджені командир військової частини А3814, полковник Микола Борісов, головний старшина інженерно-саперного батальйону військової частини А3814, прапорщик Олексій Козловський та заступник командира бойової машини – оператор-навідник механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади, молодший сержант Дмитро Блохін. Також були вручені відзнаки району «За заслуги перед Новоград-Волинським районом». На завершення заходу, членам сімей загиблих військовослужбовців було вручено пам’ятні сувеніри, а військові, вшановуючи пам’ять загиблих побратимів, урочистим маршем пройшлися вулицями міста.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"