Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області субсидії призначені 120 тисячам сімей, — ОДА — Новости Житомира

У Житомирській області субсидії призначені 120 тисячам сімей, — ОДА — Новости Житомира

У Житомирській області субсидії призначені 120 тисячам сімей, – ОДА
У Житомирській області прийнято рішення про призначення житлової субсидії майже по 120,3 тисячі справ – це 96,5% від тих, які підлягають опрацюванню.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.
«Станом на 11 вересня 2015 року за призначенням субсидії за новим порядком до райміськуправлінь праці та соціального захисту звернулося 86,3 тис. домогосподарств. Надано запити до ПФУ, ДФС та інших організацій по 120,2 тис. справ (нові звернення та ті, які діяли в опалювальний період 2014/2015 року). На сьогодні майже по 120,3 тис. справ, що становить 96,5% від тих, які підлягають опрацюванню, прийнято рішення про призначення житлової субсидії», – йдеться у повідомленні.
Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації закликає населення оформлювати субсидію вже зараз, не чекаючи опалювального сезону.
Для тих, хто ще не оформив субсидію, нагадали, що подаються лише 2 документи (заява та декларація), документи можна надіслати поштою. Зняті всі можливі обмеження, не потрібно вказувати розмір доходу (лише його вид), та не передбачені ніякі штрафи. Субсидія може бути більше 50% від рахунку за комунальні послуги, оскільки залежить саме від доходу сім’ї, а не від суми за ЖКП.
Як повідомляв , у 2014 році середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги у Житомирській області .
Станом на 4 серпня 2015 року у Житомирській області житлові субсидії .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"