Последние новости
Главная / Новости / Житомирські правоохоронці на Луганщині вилучили боєприпаси. ВІДЕО — Новости Житомира

Житомирські правоохоронці на Луганщині вилучили боєприпаси. ВІДЕО — Новости Житомира

Житомирські правоохоронці на Луганщині вилучили боєприпаси. ВІДЕО
На території одного з фермерських господарств Станично-Луганського району, розташованого на вул. Радянська с. Передільске, співробітники міліції виявили міни, гранати та постріли до «РПГ».
За оперативною інформацією співробітників міліції на території цього фермерського господарства міг бути прихованим арсенал зброї. Цей арсенал могли приховати бійці одного з добровольчих батальйонів, які квартирувались на цій базі.
16 вересня група правоохоронців до складу якої входили оперативники Управління карного розшуку ГУМВС України у Луганській області, співробітники УМВС України у Житомирській області та працівниками ДСНС для перевірки інформації прибули на територію цього фермерського господарства. Охоронець бази повідомив про те, що під час обходу території господарства він виявив металевий предмет, який за зовнішніми ознаками нагадує мінометну міну.
Відпрацьовуючи територію правоохоронцями були виявлені розтяжки. На місці події загалом було виявлено та вилучено ще чотири мінометних міни калібру 82 мм, одну мінометну міну калібру 120 мм, гранати, три стартових заряди для пострілу «РПГ-7», пристрій для чищення стволу «АГС-17», 10 дерев’яних та 14 металевих штирів для встановлення розтяжок, мідний та металевий дріт, аркуші з зображенням території вказаного фермерського господарства.
Відпрацювання території тимчасово було припинено у зв’язку з тим, що вийшов з ладу металошукач. Все вилучене спрямовано на дослідження. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"