Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської — Новости Житомира

У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської — Новости Житомира

У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської
У Житомирі, як і планувалося, з 15 серпня рух маршрутних таксі повністю перенесли на другорядні вулиці, а по Київській рухаються самі лише тролейбуси.
Зранку на Київській безрезультатно чекають на маршрутки частина необізнаних зі змінами пасажирів. Люди нарікають: незручно, адже багатьом доводиться долати цілий квартал і йти на вулиці Котовського та Бориса Тена, куди перенесений рух маршрутних таксі. Частині доведеться пересідати на інший маршрут і платити двічі. Люди кажуть: усі на тролейбуси не пересядуть, багато хто їде на ринок та у центр міста із прилеглих сіл, куди було вигідно діставатися однією маршруткою.
Не задоволені й житомиряни, які працюють на вул. Київській або мають тут справи: їм теж доведеться переплачувати або йти пішки.
Задоволених реформою мало, у їх числі – заступник житомирського міського голови Євгеній Демчик. Коментар Демчика дивіться незабаром на нашому сайті.
Як повідомляв , 4 серпня на нараді зі зміни схеми руху транспорту у Житомирі було повідомлено, які міські та приміські маршрути .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"