Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської — Новости Житомира

У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської — Новости Житомира

У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської
У Житомирі, як і планувалося, з 15 серпня рух маршрутних таксі повністю перенесли на другорядні вулиці, а по Київській рухаються самі лише тролейбуси.
Зранку на Київській безрезультатно чекають на маршрутки частина необізнаних зі змінами пасажирів. Люди нарікають: незручно, адже багатьом доводиться долати цілий квартал і йти на вулиці Котовського та Бориса Тена, куди перенесений рух маршрутних таксі. Частині доведеться пересідати на інший маршрут і платити двічі. Люди кажуть: усі на тролейбуси не пересядуть, багато хто їде на ринок та у центр міста із прилеглих сіл, куди було вигідно діставатися однією маршруткою.
Не задоволені й житомиряни, які працюють на вул. Київській або мають тут справи: їм теж доведеться переплачувати або йти пішки.
Задоволених реформою мало, у їх числі – заступник житомирського міського голови Євгеній Демчик. Коментар Демчика дивіться незабаром на нашому сайті.
Як повідомляв , 4 серпня на нараді зі зміни схеми руху транспорту у Житомирі було повідомлено, які міські та приміські маршрути .

Интересное

У Житомирі в ботанічному саду виростили 40 сортів помідор — Новости Житомира

 У цьому році працівники ботанічного саду Житомирського агроуніверситету виростили близько 40 сортів помідорів, із них ряд рідкісних. Про це повідомляє сайт Житомирського національного агроекологічного університету. Зараз проводиться підготовка зібраного урожаю для отримання власного насіння помідор. Фото з сайту Житомирського національного агроекологічного університету Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/