Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської — Новости Житомира

У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської — Новости Житомира

У Житомирі маршрутки ходять по-новому в обхід Київської
У Житомирі, як і планувалося, з 15 серпня рух маршрутних таксі повністю перенесли на другорядні вулиці, а по Київській рухаються самі лише тролейбуси.
Зранку на Київській безрезультатно чекають на маршрутки частина необізнаних зі змінами пасажирів. Люди нарікають: незручно, адже багатьом доводиться долати цілий квартал і йти на вулиці Котовського та Бориса Тена, куди перенесений рух маршрутних таксі. Частині доведеться пересідати на інший маршрут і платити двічі. Люди кажуть: усі на тролейбуси не пересядуть, багато хто їде на ринок та у центр міста із прилеглих сіл, куди було вигідно діставатися однією маршруткою.
Не задоволені й житомиряни, які працюють на вул. Київській або мають тут справи: їм теж доведеться переплачувати або йти пішки.
Задоволених реформою мало, у їх числі – заступник житомирського міського голови Євгеній Демчик. Коментар Демчика дивіться незабаром на нашому сайті.
Як повідомляв , 4 серпня на нараді зі зміни схеми руху транспорту у Житомирі було повідомлено, які міські та приміські маршрути .

Интересное

З квітня розпочнеться виплата компенсацій дітям-чорнобильцям, які не забезпечені гарячим харчуванням | Новости Житомира

З квітня розпочнеться виплата компенсацій дітям-чорнобильцям, які не забезпечені гарячим харчуванням