Последние новости
Главная / Новости / У загиблого бійця 93-ї бригади, з яким попрощалися у Бердичеві, залишилися дружина і дворічна донечка — Новости Житомира

У загиблого бійця 93-ї бригади, з яким попрощалися у Бердичеві, залишилися дружина і дворічна донечка — Новости Житомира

У загиблого бійця 93-ї бригади, з яким попрощалися у Бердичеві, залишилися дружина і дворічна донечка
Бердичів попрощався із загиблим на сході України земляком 40-річним Валерієм Вітковським.
Про це повідомляє .
Чоловік навчався у 17-й школі та 33-му професійно-технічному училищі. Родом Герой України з Козятинщини, у Бердичеві мешкав у мікрорайоні м’ясокомбінату.
«Він був дуже хорошим і слухняним хлопчиком, старанним учнем, поважав вчителів. Понад усе любив батьків і допомагав їм. З болем у серці ми приносимо співчуття родині, в нашій пам’яті він залишиться як герой», – розповідає вчителька 17 школи Світлана Ткачук-Гамарська.
За інформацією з військкомату, Валерій Вітківський призваний у лютому 2015-го року за мобілізацією, був рядовим 93-ої окремої механізованої бригади.
Вдома на бійця чекали мама, дружина і дворічна донечка. Очікували його повернення і на місці роботи, де чоловік пропрацював 10 років без жодної догани.
Валерій Вітковський став одинадцятим бердичівлянином, який загинув на сході України з часу проведення АТО.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"