Последние новости
Главная / Новости / У жовтні Житомир проведе спортивно-масові змагання, аби підтримати параолімпійців міста — Новости Житомира

У жовтні Житомир проведе спортивно-масові змагання, аби підтримати параолімпійців міста — Новости Житомира

У жовтні Житомир проведе спортивно-масові змагання, аби підтримати параолімпійців міста
Sport for Peace спільно з Житомирською міською радою проводить 3 жовтня в Житомирі спортивно-масові змагання серед жителів міста та його гостей. Спортивна програма змагань включає: 1. благодійний забіг на 2 км; 2. дитячий командний естафетний забіг 10кіл х300м та 600м; 3. забіг на 5 км; 4. напівмарафон 21,098 км; Дитячі командні змагання включають у себе залучення 2х команд по 10 дітей кожна (віком від 10 до 14 років та віком від 15 до 17 років відповідно) від кожної школи міста. Кошти зібрані під час благодійного забігу будуть направлені на придбання спеціального обладнання для параолімпійців міста. Передбачається що це буде наймасовіша бігова подія міста Житомир. Захід розраховано на 1500 учасників та близько 3000 глядачів. Траса забігів пролягає центральними вулицями міста з метою пропагування здорового способу життя населення та передбачає як спортивні змагання так і музикально-розважальну програму, участь спортивних колективів інших видів спорту, залучення танцюристів, співаків ВІП гостей, зірок спорту міжнародного рівня та велику кількість спортсменів з Києва, Львова, Івано-Франківська та інших міст країні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"