Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси
Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси Сьогодні, 11:23 За підсумками січня-липня цього року в ГУ статистики сформували товарну структуру зовнішньої торгівлі Житомирської області.
Так, протягом семи місяців Житомирська область найбільше експортувала деревини і виробів з деревини (22,8%), мінеральних продуктів (13,7%) та готових харчових продуктів (10,8%).
Натомість у структурі імпорту найчастіше на Житомирщину ввозилися полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16,8%), текстильні матеріали та вироби з них (13,8%), а також машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання (1,3%).

Интересное

У Новограді-Волинському відкрили пам’ятник воїнам, які загинули на сході України — Новости Житомира

23 серпня у свято Дня Державного Прапора, у Новограді-Волинському Житомирської області було відкрито пам’ятник воїнам, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. На заході були присутні керівники міста та району, місцеві жителі, а також народний депутат України Борислав Розенблат. Цього дня у Новограді-Волинському ніяких святкувань до Дня прапору не було заплановано, адже в