Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси
Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси Сьогодні, 11:23 За підсумками січня-липня цього року в ГУ статистики сформували товарну структуру зовнішньої торгівлі Житомирської області.
Так, протягом семи місяців Житомирська область найбільше експортувала деревини і виробів з деревини (22,8%), мінеральних продуктів (13,7%) та готових харчових продуктів (10,8%).
Натомість у структурі імпорту найчастіше на Житомирщину ввозилися полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16,8%), текстильні матеріали та вироби з них (13,8%), а також машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання (1,3%).

Интересное

10 важливих фактів з життя Ощадбанку в серпні 2015 року Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

Ощадбанк представив «Журналу Житомира» десять важливих фактів з життя банку в серпні поточного року.   Ощадбанк відкрив мобільне броньоване відділення на території гуманітарно-логістичного центру в Донецькій області між КПВВ «Зайцеве» та блокпостом «Майорськ». Таке відділення дає громадянам України, які проживають на окупованій території, можливість обслуговуватись у державному банку. Вони зможуть відкривати поточні рахунки, отримувати соціальні