Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси
Житомирщина найбільше експортує деревини, а імпортує – виробів з пластмаси Сьогодні, 11:23 За підсумками січня-липня цього року в ГУ статистики сформували товарну структуру зовнішньої торгівлі Житомирської області.
Так, протягом семи місяців Житомирська область найбільше експортувала деревини і виробів з деревини (22,8%), мінеральних продуктів (13,7%) та готових харчових продуктів (10,8%).
Натомість у структурі імпорту найчастіше на Житомирщину ввозилися полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16,8%), текстильні матеріали та вироби з них (13,8%), а також машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання (1,3%).

Интересное

В Житомирской области горят торфяники: Коростень в дыму, в Житомире — запах гари — Новости Житомира

В городе Коростене Житомирской области с самого утра весь город находится в дыму, запах гари утром почувствовали и житомиряне. Коростенцы рассказали о том, что запах дыма появился еще 25 августа вечером. В Коростенский пожарной части №8 сообщили, что скорее всего, горят торфяники в Лугинском и Олевском районах. «В Лугинском и Олевском районах находятся торфяники, больше