Последние новости
Главная / Новости / У Коростені влаштували Перший сімейний фестиваль «Родина FEST» — Новости Житомира

У Коростені влаштували Перший сімейний фестиваль «Родина FEST» — Новости Житомира

У Коростені влаштували Перший сімейний фестиваль «Родина FEST»
26 вересня в Центральному парку імені Миколи Островського відбувся Перший унікальний сімейний фестиваль «Родина FEST»
Ідейний натхненник цього свята Катерина Кібарова, вирішила зі своїми друзями потрапити, якщо не до світової, до української книги рекордів. Тисячі людей заполонили всі майстер-класи київських зірок.Про це інформує офіційний сайт Коростеня.
Відвідувачі фестивалю мали змогу пройти майстер-класи зі стрільби з луку, гри на барабанах, гросмейстерський шаховий сеанс одночасної гри. Також можна було навчитись майстерності тату.
На сцені виступила прима оперного співу Анастасія Дерун. Дивовижні ексклюзивні покази жіночих прикрас від лідера українських майстрів цієї справи, неперевершеної майстрині Каті Залужной, гасла якої – Жіночість завжди у моді!
У розвагах свята були вогняне шоу, трюки акробатів, клоуни і дресирувальники мавпочок. Найбільше людей зібралося біля майстра, котрий робив фігури з повітряних кульок. Малеча була у захоплені, отримуючи черговий витвір мистецтва на пам’ять.
Крім того було представлено шоу машин і байків і стрибки на батуті.
Ведучим фестивалю був зірка «Нового каналу» Рікі Абзац.

Интересное

У Житомирі ДАІ зупинила п’яного інструктора автошколи, який вирішив «обкатати» автомобіль з коробкою-автоматом — Новости Житомира

Перебуваючи у відверто нетверезому стані, працівник однієї з житомирських автошкіл дозволив собі сісти за кермо транспортного засобу, який використовується для навчання майбутніх водіїв. Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області. На одній з вулиць Житомира працівники ДАІ помітили автомобіль, рух якого викликав підозри щодо адекватності його водія: машина раз за разом «підрізала»