Последние новости
Главная / Новости / У Коростені влаштували Перший сімейний фестиваль «Родина FEST» — Новости Житомира

У Коростені влаштували Перший сімейний фестиваль «Родина FEST» — Новости Житомира

У Коростені влаштували Перший сімейний фестиваль «Родина FEST»
26 вересня в Центральному парку імені Миколи Островського відбувся Перший унікальний сімейний фестиваль «Родина FEST»
Ідейний натхненник цього свята Катерина Кібарова, вирішила зі своїми друзями потрапити, якщо не до світової, до української книги рекордів. Тисячі людей заполонили всі майстер-класи київських зірок.Про це інформує офіційний сайт Коростеня.
Відвідувачі фестивалю мали змогу пройти майстер-класи зі стрільби з луку, гри на барабанах, гросмейстерський шаховий сеанс одночасної гри. Також можна було навчитись майстерності тату.
На сцені виступила прима оперного співу Анастасія Дерун. Дивовижні ексклюзивні покази жіночих прикрас від лідера українських майстрів цієї справи, неперевершеної майстрині Каті Залужной, гасла якої – Жіночість завжди у моді!
У розвагах свята були вогняне шоу, трюки акробатів, клоуни і дресирувальники мавпочок. Найбільше людей зібралося біля майстра, котрий робив фігури з повітряних кульок. Малеча була у захоплені, отримуючи черговий витвір мистецтва на пам’ять.
Крім того було представлено шоу машин і байків і стрибки на батуті.
Ведучим фестивалю був зірка «Нового каналу» Рікі Абзац.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"