Последние новости
Главная / Новости / Верховна Рада збереться на засідання в останній день літа — Новости Житомира

Верховна Рада збереться на засідання в останній день літа — Новости Житомира

Верховна Рада збереться на засідання в останній день літа
Верховна Рада збереться на засідання в останній день літа Сьогодні, 16:17 Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав розпорядження про скликання пленарного засідання парламенту 31 серпня. Про це йдеться у повідомленні на сайті парламенту.
“Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман підписав Розпорядження № 1080 від 21 серпня 2015 року про скликання пленарного засідання парламенту”, – сказано у повідомленні.
На засіданні буде розглянуто питання про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади (реєстр. № 2217а).

Интересное

10 важливих фактів з життя Ощадбанку в серпні 2015 року Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

Ощадбанк представив «Журналу Житомира» десять важливих фактів з життя банку в серпні поточного року.   Ощадбанк відкрив мобільне броньоване відділення на території гуманітарно-логістичного центру в Донецькій області між КПВВ «Зайцеве» та блокпостом «Майорськ». Таке відділення дає громадянам України, які проживають на окупованій території, можливість обслуговуватись у державному банку. Вони зможуть відкривати поточні рахунки, отримувати соціальні