Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі померлий дідусь декілька днів пролежав у квартирі, сусіди потерпають від трупного запаху — Новости Житомира

У Житомирі померлий дідусь декілька днів пролежав у квартирі, сусіди потерпають від трупного запаху — Новости Житомира

У Житомирі померлий дідусь декілька днів пролежав у квартирі, сусіди потерпають від трупного запаху
Для мешканців одного з під’їздів дев’ятиповерхового будинку на проспекті Миру, 51 у Житомирі кожен новий день став випробуванням. Людям дошкуляє трупний запах із квартири на 6-му поверсі, де кілька днів пролежав померлий дідусь.
Не так давно померла його дружина, і чоловік проживав у квартирі із собакою. 23 вересня люди відчули у будинку сморід, і викликали міліцію та рятувальників. Тіло мерця забрали, але у під’їзді та квартирах по сусідству досі нічим дихати, бо там ніхто не прибирає, – розповіла по телефону мешканка будинку Оксана. Вона живе поверхом вище із чоловіком та дворічною донькою.
«У нас туалет по одному стояку. Раніше ми теж потерпали від неприємного запаху. Гадаю, це через собаку, яка жила у квартирі сусідів. Та коли ми тиждень тому повернулися з моря, відчули жахливий сморід у під’їзді і самій квартирі. У туалет неможливо було зайти. Почали шукати причини. І от кілька днів тому тут знайшли мерця. Приїхали міліціонери і МНС, щось записували. Ми поцікавилися, чи хтось прибере і провітрить квартиру, бо запах нестерпний. Нам дали номер телефону родички померлого», – розповіла Оксана.
Жінка, чий номер дали нашій читачці, розповіла, що у приязних стосунках із померлим не була, і що в нього є єдиний син, який проживає у Канаді. Йти у квартиру відмовилася, з усіма проблемами порадила звертатися в ЖЕК чи санстанцію.
«У нас донька хворіє на застуду, часто кашляє, останніх півроку не виходимо з нею з лікарні через часті бронхіти. Через трупний запах, який стоїть у квартирі, дитина знову почала кашляти. Собаку померлого учора приспали. Сьогодні вдень подзвонила у ЖЕК, там відповіли: нікого з керівництва немає, усі на виїзді, на місці лише бухгалтер і кладовщик. «Наберіть у понеділок», – сказали мені. Що робити з цим – не знаємо», – скаржиться жінка.
Речник управління МНС у Житомирській області Алла Ващенко пояснила, що у випадку, коли люди підозрюють смерть сусіда чи родича, вони повинні зателефонувати «02». На місце виїжджає слідчо-оперативна група міліції, яка потрапляє у квартиру або викликає співробітників МНС, і далі діє залежно від обставин. Якщо на тілі померлого є видимі тілесні ушкодження, на місце викликається судмедексперт (принаймні, якщо подія трапляється у містах), який робить відповідний судово-медичний висновок. Якщо видимих ушкоджень немає, тіло забирають у морг і за результатами розтину роблять висновки про причину смерті.
також пояснили, що у випадку смерті самотньої людини її квартиру прибирають працівники ЖЕКу, а дезінфікує санстанція. Якщо у людини є родичі, то обов’язки із прибирання та залучення фахівців санепідслужби лягають на їхні плечі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"