Последние новости
Главная / Новости / У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО. — Новости Житомира

У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО. — Новости Житомира

У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО.
У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО. Сьогодні, 17:49 Святкування Дня державного прапора у Житомирі для представників партії «Свобода» розпочалось з самого ранку на Мальованці, в капличці православної церкви Київського патріархату.
Житомирський осередок партії освятив державні прапори, після чого рушили авто колоною, щоб передати їх військовим.
Спочатку «свободівці» поїхали до представників 95-ї аеромобільної бригади на Корбутівку, потім – на Богунію. Нагадаємо, що наші військові в повному складі перебувають на сході країни, захищаючи її цілісність. Також завітали до бійців Нацгвардії.
Активісти влаштували патріотичний автопробіг з Корбутівки на Богунію, прикрасивши машини державними прапорами . Автомобілі, які зустрічали їх, сигналили у відповідь.
У військову частину «Свобода» передала освячені прапори, які відправлять на схід. Вони мають оберігати життя військових та вивішуватись у звільнених містах.
«Ми хочемо, щоб ці прапори допомагали у бою. Ви повинні знати, що ми душею з вами кожного дня», – звернувся голова Житомирської обласної організації «Свобода» Сидір Кізін до військових.
Окрім того на схід до бійців поїдуть книги про героїв, які боролись за самостійну державу проти російського загарбника.
Довідково: саме Житомир став одним із перших міст, де над міською радою замайорів синьо-жовтий прапор.
Під час революційних подій у грудні минулого року «свободівці» вивісили у Житомирі над міської радою прапор Євросоюзу поряд із державним. Утім, представники тодішньої влади зняли прапор за кілька годин.

Интересное

Депутаты Житомира не разрешили «Глобалу» построить физкультурно-оздоровительный комплекс — Новости Житомира

Житомирский городской совет не проголосовала за одно из предложений по разработке детального плана территории на улице Киевская возле ТРЦ «Глобал UA». Вопрос рассматривался на сессии горсовета 21 июля. Сначала мэр Сергей Сухомлин поставил на голосование предложение гуманитарной комиссии – предоставить разрешение на разработку плана территории для размещения объектов спортивно-оздоровительного назначения – решение не принято. Потом