Последние новости
Главная / Новости / У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО. — Новости Житомира

У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО. — Новости Житомира

У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО.
У День прапора «свободівці» передали освячені прапори військовим, які служать в АТО. Сьогодні, 17:49 Святкування Дня державного прапора у Житомирі для представників партії «Свобода» розпочалось з самого ранку на Мальованці, в капличці православної церкви Київського патріархату.
Житомирський осередок партії освятив державні прапори, після чого рушили авто колоною, щоб передати їх військовим.
Спочатку «свободівці» поїхали до представників 95-ї аеромобільної бригади на Корбутівку, потім – на Богунію. Нагадаємо, що наші військові в повному складі перебувають на сході країни, захищаючи її цілісність. Також завітали до бійців Нацгвардії.
Активісти влаштували патріотичний автопробіг з Корбутівки на Богунію, прикрасивши машини державними прапорами . Автомобілі, які зустрічали їх, сигналили у відповідь.
У військову частину «Свобода» передала освячені прапори, які відправлять на схід. Вони мають оберігати життя військових та вивішуватись у звільнених містах.
«Ми хочемо, щоб ці прапори допомагали у бою. Ви повинні знати, що ми душею з вами кожного дня», – звернувся голова Житомирської обласної організації «Свобода» Сидір Кізін до військових.
Окрім того на схід до бійців поїдуть книги про героїв, які боролись за самостійну державу проти російського загарбника.
Довідково: саме Житомир став одним із перших міст, де над міською радою замайорів синьо-жовтий прапор.
Під час революційних подій у грудні минулого року «свободівці» вивісили у Житомирі над міської радою прапор Євросоюзу поряд із державним. Утім, представники тодішньої влади зняли прапор за кілька годин.

Интересное

У Житомирі підприємці можуть розповісти про протиправні дії податківців та митників — Новости Житомира

“Громадськість і фіскальна служба: зупинимо корупцію разом!” така назва “гарячої телефонної лінії”, яку завтра, 19 серпня, проведе начальник відділу власної безпеки Головного управління Державної Фіскальної служби у Житомирській області Олег Сергійович Хміль. За житомирським номером 418-002 з 11-ї до 13-ї години представники бізнесу мають можливість повідомити про всі протиправні діяння з боку податківців та митників