Последние новости
Главная / Новости / ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ЗАКРИТОЇ СПРАВИ ТОВ “Вектор Фарма” — Новости Житомира

ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ЗАКРИТОЇ СПРАВИ ТОВ “Вектор Фарма” — Новости Житомира

ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ЗАКРИТОЇ СПРАВИ ТОВ “Вектор Фарма”
У квітні 2016 Київська міська митниця склала декілька протоколів про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України, у зв’язку зі спробою протиправного завищення вартості медичного обладнання, яке в подальшому було придбано за бюджетні кошти.
Відповідно до обставин справи, восени 2012 на митну територію України було ввезено товар «Апаратура для переливання крові. Оксигенатори дитячі, для немовлят». Імпортер товару – ТОВ “ВекторФарма”, одіозна контора, відома своєю участю у численних брудних тендерах по постачанню ліків та медичного обладнання Міністерству охорони здоров’я за завищеними цінами.
На митницю було подано комерційні документи, відповідно до яких три партії товарів було продано британською фірмою — «помийкою» Goldmax Projects LLP за 1 016 400 доларів США.Разом з тим, під час перевірки митні органи ЄС надали офіційні документи, відповідно до яких товар насправді було продано виробником Medtronic Trading NL B.V.на експорт в Україну за ціною 525 796 доларів США.
Вартість завищили на 490 000 доларів США (майже вдвічі). Ці гроші вкрали у держави, витягли з нашої кишені, не сплативши за них ні копійки податків! А ми потім чомусь дивуємося, чому наша державна медицина у такому жалюгідному стані. А для наших дітей не вистачає ліків і вакцин.
Незважаючи на наявність переконливих документальних доказів вчинення порушення, при розгляді справи в Солом’янському районному суді м. Києва суддя чомусь дійшов висновку про «відсутність достовірних і достатніх відомостей про вчинення директором фірми-імпортера адміністративного правопорушення». Справу закрили “за відсутності події і складу правопорушення”.
Тож виходить, що злочинці з ТОВ “Вектор Фарма” та їм подібних фірмочок, а також корумповані чиновники можуть далі спокійно наживатися на нас з вами, на здоров’ї наших дітей?! Бо навіть якщо схоплять за руку, то лише трошки підсліпувата (але добре підмазана) Феміда закриє справу «за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення»!
Це лише маленький штрих із історії нашої боротьби з порушеннями митних правил. На жаль, цей епізод без хеппі-енду. Але це черговий приклад, що поки наша влада гнобить і нищить митницю, насправді корені проблеми слід шукати зовсім у іншому місці!!

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"