Последние новости
Главная / Новости / Житомирська «Самопоміч» отруює людей та демонстративно ігнорує міськвиконком — Новости Житомира

Житомирська «Самопоміч» отруює людей та демонстративно ігнорує міськвиконком — Новости Житомира

Житомирська «Самопоміч» отруює людей та демонстративно ігнорує міськвиконком
Житомирська «Самопоміч» отруює людей та демонстративно ігнорує міськвиконком Сьогодні, 11:26 Засідання виконкому у Житомирі сьогодні, 19 серпня, розпочалося з пікету під стінами міськради. Близько двох десятків молодих людей стояли з плакатами проти Наталії Чиж: «Наташа отруєння», «Чиж травить людей» «Печія, отруєння та біль – Наталія вручила в ціль» та ін. Пікетувальники розповіли, що прийшли підтримати своїх друзів, які отруїлися 8 серпня під час заходу «Віз щастя», організованого об’єднанням «Самопоміч», яке очолює в Житомирі Наталія Чиж. За їх словами, про акцію дізналися із соціальних мереж.
Далі баталії перенеслися в сесійну залу. Перед розглядом майже 40 питань порядку денного члени виконкому заслухали Андрія Горобця. Хлопець стверджує, що він отруївся на заході «Віз щастя» і просить, щоб виконком контролював проведення подібних заходів.
Як з’ясувалося, міськвиконком не дав дозволу на проведення ярмарку «Віз щастя». Після того «Самопоміч» одразу переформатувала його в інформаційно-розважальний захід і таки провела. Гостей тоді частували борщем і люди переконані, що харчове отруєння отримали саме там.
Заступник міського голови Олександр Бочковський підтвердив, що 4 звернення, які надходили, підтверджують отруєння людей. Після обговорення цього питання члени виконкому і представники міської влади дійшли висновку, що об’єднання «Самопоміч» проігнорувала рішення міськвиконкому. Таким чином, «Віз щастя» проходив із порушеннями санітарно-епідеміологічних вимог, пожежної безпеки та правил вуличної торгівлі.
Присутні в залі вирішили, що відповідальність за захід повністю покладається на організатора. Окрім цього, об’єднанню доведеться ще й сплатити штраф за адміністративне правопорушення за торгівлю в несанкціонованих місцях.
Члени міськвиконкому обурені тим, що «Самопоміч» дозволяє порушувати собі закон ще перед місцевими виборами, навіть не маючи при владі своїх представників.
Джерело статті:

Интересное

Житомирська влада за півмільйона гривень хоче зробити інвентаризацію земель міста — Новости Житомира

Житомирська міська рада планує зробити інвентаризацію земель в межах міста. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 11 вересня на сайті Державних закупівель. Замовником торгів вказане управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради, очікувана вартість закупівлі – 500 тисяч гривень. Термін поставки інженерних послуг – жовтень-грудень 2015 року. Місцем надання послуг є межі Житомира орієнтовною площею (покриттям) 6083