Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській ОДА бракує кандидатів на вакантні посади керівників управлінь — Новости Житомира

У Житомирській ОДА бракує кандидатів на вакантні посади керівників управлінь — Новости Житомира

У Житомирській ОДА бракує кандидатів на вакантні посади керівників управлінь
Житомирська облдержадміністрація нагадує про прийом документів 7 керівників структурних підрозділів.
До 9 вересня 2015 року триває прийом документів на посади:
директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства;
начальника управління агропромислового розвитку;
начальника управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму;
начальника управління цивільного захисту населення;
начальника управління екології та природних ресурсів;
директора Державного архіву Житомирської області;
начальника відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації.
«Станом на 31 серпня надійшло 6 заяв про участь у конкурсі, з них: 3 заяви на начальника управління агропромислового розвитку, 1 заява на начальника управління цивільного захисту населення, 1 заява на начальника управління екології та природних ресурсів та 1 заява на начальника відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації», – інформує прес-служба ОДА.
Участь у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою; мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста відповідного освітнього спрямування; досвід роботи у відповідній сфері; стаж роботи у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління — не менше п’яти років; досвід роботи щодо управління персоналом.
«Ми відкрито заявляємо про вакансії в облдержадміністрації і розраховуємо на високу активність від суспільства. Досить сидіти і чекати, що хтось замість когось прийде і проведе реформи. Запрошую вас до співпраці», – сказав керівник області Сергій Машковський.
Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Як повідомляв , у Житомирській облдержадміністрації в управління, і скоротили чисельність державних службовців на 159 посад.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"