Последние новости
Главная / Новости / У Баранівці пройшли відкриті уроки футболу — Новости Житомира

У Баранівці пройшли відкриті уроки футболу — Новости Житомира

У Баранівці пройшли відкриті уроки футболу
З 11 по 13 вересня у Баранівці пройшли відкриті уроки футболу.
Більше двухсот юних футболістів, учнів загальноосвітніх шкіл з таких районів як, Романівський, Баранівський, Любарський, Червоноармійський, Новоград-Волинський, Бердичівський, Коростишівський прибули у Баранівку для участі у справжньому фестивалі футболу.
Впродовж трьох днів кращі футбольні фахівці із числа найдосвідченіших вчителів фізвиховання та тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл області проводили показові заняття із дитячими командами.
Футбольний майданчик було розбито на окремі сектори, кожен із яких приймав конкретну команду, гравці якої відпрацьовували той чи інший елемент гри у футбол. Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й суддівський корпус Житомирської обласної федерації футболу. Хороший настрій футбольного свята підкріплювався музичним супровідом наче підбадьорював не лише юних футболістів та їх наставників, але й численну батьківську громаду та численних глядачів, які були присутні на цьому святі у м. Баранівка, та спостерігали за проведеннями Відкритих уроків з футболу.
Варто зауважити, що хороший настрій учасникам Відкритого уроку забезпечили керівники Федерації футболу України , які надали у розпорядження учасників грандіозних уроків комплекти спортивної форми та амуніції для юних футболістів.
А завершувались Відкриті уроки футболу в неділю, 13 вересня, цікавою і водночас урочистою церемонією нагородження юних футболістів: кожна команда, яка прибула у Баранівку, окрім комплекту футбольної форми, отримала ще й десяток футбольних м’ячів , а також комплект маніжок, фішок для проведення занять та тренувань юних футболістів. А спонсори свята вручили дітворі заздалегідь підготовлені ласощі.
Відкритий футбольний урок, влаштований для більше ніж двохсот учнів, мав ще одну особливість: окрім команд, які були сформовані із хлопчиків, футбольні прийоми та навички освоювала і футбольні команди дівчаток із Мотовилівської, Коростишівської, Романівської, с. Селянщина (Черняхівського р-ну), смт. Довбиш (Баранівського району) загальноосвітніх шкіл.
Багато фахівців, які уважно спостерігали за проведенням «Відкритого уроку», мало не в один голос стверджували, що дівчатка нічим не поступаються своїм одноліткам у сприйнятті футбольної науки. Втім, головне, що свято видалось на славу і подарувало дітям, тренерам та батькам не лише футбольні обновки, але й чудовий настрій.
Звісно, батьківська громада, яка була присутньою на такому цікавому та видовищному заході, щиро подякувала безпосереднім організаторам змагань – Житомирській обласній федерації футболу. У відповідь голова ЖОФФ Олександр Коцюбко та виконавчий директор ЖОФФ Олег Янчевський та співорганізатор у м. Баранівка Малиновський Олег запевнили присутніх дітей, їх тренерів та вчителів, що подібні уроки на Житомирщині стануть традиційними.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"