Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі на ремонт і реконструкцію навчальних закладів із бюджету цьогоріч виділили 70 млн — Новости Житомира

В Житомирі на ремонт і реконструкцію навчальних закладів із бюджету цьогоріч виділили 70 млн — Новости Житомира

В Житомирі на ремонт і реконструкцію навчальних закладів із бюджету цьогоріч виділили 70 млн
В.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк разом із представниками управління освіти міської ради проінспектували ДНЗ №3, гімназію №23, ЗОШ №12, а також Міський центр творчості дітей і молоді на предмет виконання планових ремонтних робіт. «Аби впевнитися у готовності навчальних закладів до 1 вересня, а головне – до роботи в осінньо-зимовий період, хочу особисто відвідати освітні об’єкти. Школи та садочки нашого міста щодня приймають близько 40 тисяч юних житомирян. Діти мають бути у безпеці, перебувати у комфортних умовах, і навіть у найлютіші морози навчатися у теплих класах», – зауважила в.о.міського голови Любов Цимбалюк. Для забезпечення готовності закладів освіти до нового навчального року та опалювального періоду з міського бюджету 2015 року було виділено 70 млн грн: на капітальні ремонти, реконструкцію, обладнання, протипожежні заходи. Зокрема, в гімназії №23 проведено капітальний ремонт спортзалу, ремонт роздягалень, у дитячому садочку №3 – капітальний ремонт покрівлі та ремонти групових приміщень. У ЗОШ №12 замінено підлогу, відремонтовано харчоблок та встановлено нове обладнання. У Центрі творчості дітей і молоді встановили фільтр для очистки води та провели ремонт туалетів, і облаштували душові кабінки, – пише управління по зв’язках з громадськістю міської ради. Всього з бюджету розвитку міста виділено кошти на проведення робіт з капітального ремонту наступних об’єктів у 2015 році: • капітальний ремонт приміщень 11 закладів (ДНЗ №3, 15,21, 37, гімназія №23,3, ЗОШ №12, 26, МЦНТТУМ, ДЮСШ №2); • покрівель 8 закладів (ДНЗ №3,29, ЦРД №41, ЗОШ №1,6,20,21, ліцей при ЖДТУ); • системи опалення 3 закладів (ДНЗ №21, ЗОШ №15, ДНЗ №30); • інженерних мереж 4 закладів (ДНЗ №30,32, ЗОШ №5, колегіум); • санвузлів 9 закладів (ДНЗ №33, ЗОШ №5, 7, 14, 27,28, 36, колегіум, ЦТДіМ); • відновлення групових приміщень 2 закладів (ДНЗ №29, 45); • асфальтування території та влаштування вимощення ЗОШ №7; • ремонт спортивних майданчиків 5 закладів (ліцей №2, ЗОШ №5,14,22, гімназія №23); • встановлення системи вентиляції ліцею №24.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"