Последние новости
Главная / Новости / Сергій Машковський знайшов винних у лісових пожежах — Новости Житомира

Сергій Машковський знайшов винних у лісових пожежах — Новости Житомира

Сергій Машковський знайшов винних у лісових пожежах
Сергій Машковський знайшов винних у лісових пожежах Сьогодні, 17:48 У розпорядженні сайту «Житомир-онлайн» з’явився цікавий документ про те, як голова Житомирської ОДА Сергій Машковський шукає країніх у своїх недоопрацюваннях.
Мова йде про протокол №9 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 вересня 2015 року.
Сергій Машковський та його перший заступник Геннадій Дмитренко зібрали голів РДА та керівників профільних департаментів і служб ОДА, щоб визначити, хто винен у пожежах у лісових масивах, на торфовищах і сільгоспугіддях.
Так, на засіданні вирішили визнати як незадовільну роботу в цьому напрямку голів Баранівської, Житомирської, Лугинської, Новоград-Волинської,Овруцької, Романівської райдержадміністрацій та посадовців ОДА.
Найбільшими винуватцями пожеж стали директор департаменту праці та соціального захисту населення Галина Корінна, начальники управління освіти Вадим Калінін, цивільного захисту населення Сергій Безносюк, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ольга Григор’єва та охорони здоров’я Олександр Торбас.
За інформацією джерел нашого сайту, щодо Олександра Торбаса, то в такий спосіб керівництво області хоче покарати його за те, що не підтримує реорганізацію обласного центру крові.
До речі, поспішаючи скласти протокол, в.о. секретаря допустив помилку. Чиновник забув чи не знає, що Леонід Антонюк вже давно не голова громадської ради при ОДА. Тепер там керує Володимир Стельмах.
Таким чином, Сергій Машковський перекинув із себе відповідальність за природне лихо на найменш захищені верстви населення, вчителів, медиків і тих, хто висвітлює саме його діяльність.
Пропонуємо читачам нашого сайту текст протоколу:
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"