2-річній дівчинці необхідно 18 тис. доларів на придбання дорогого апарату для дихання та лікування від глухоти 4-го ступеня (ФОТО)

4


Фото: прес-служба Житомирської ОДА

14 Листопада 2017,
16:13
Коментувати

2

Жителі області звернулися до голови облдержадміністрації з питаннями у сфері медицини, надання земельних ділянок для фермерського господарства, отримання субсидії та газифікації селища. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Особистий прийом голова ОДА Ігор Гундіч провів сьогодні, 14 листопада.

Так, жителі Олевського та Лугинського районів звернулися з проханням надання матеріальної допомоги для придбання дорогого апарату для дихання та для лікування дитини, яка має глухоту 4-го ступеня.

«На дихальний апарат ми готові закласти у бюджеті частину коштів. Ще 75 тисяч гривень потрібно просити у місцевої влади, депутатів, бізнесменів. Це питання вирішиться. На лікування глухоти у дівчинки, якій 2,5 роки, ми також можемо закласти у бюджеті близько 100 тис. грн. Альо це сума незначна, адже загалом потрібно 18 тис. доларів. 7 тисяч у родини вже є завдяки небайдужим людям. Я спробую зробити все від мене залежне, аби дитина отримала шанс на повноцінне життя», – зазначив Ігор Гундіч.

Також Ігор Гундіч давши доручення вирішити питання з оформленням субсидії медикам, які проживають у гуртожитку дитячої обласної лікарні у с. Станишівка, та розглянути фінансову і технічну сторону питання з газифікацією 9 вулиць у смт Черняхів.

Усі звернення спрямовуються для оперативного вирішення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації.

Щоб потрапити на особистий прийом до голови ОДА Ігоря Гундича, необхідно залишити свої координати та проблемні питання у відділі роботи із зверненнями громадян за тел.: 47-50-04 або за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1.

Оставить комментарий