110 млн грн присвоили чиновники ЗАО «Киевский электровагоноремонтный завод»

2Після проведення 23 санкціонованих обшуків в офісах ЗАТ «Київський електровагоноремонтний завод», у Департаменті захисту економіки Нацполиции України повідомили про викриття в Києві злочинної схеми привласнення понад 110 млн гривень цього підприємства. Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 1,5 мільйона гривень. На рахунку накладено арешти.

Вилучені документи показали, що протягом останніх трьох років група компаній безпідставно отримувала перемогу на тендері. З переможцями були укладені договори на поставку запасних частин до рухомого залізничного складу, який ремонтують на заводі.

Крім того, вартість цієї продукції була завищена на 40-80 відсотків. При цьому обладнання постачали з Російської Федерації, а, щоб легалізувати кошти підприємства проводили безтоварні операції з фіктивними фірмами.

Як показала експертиза, протягом 2015-2017 років за описаною схемою посадові особи ЗАТ «Київський електровагоноремонтний завод» і комерційних структур привласнили понад 113 млн гривень державних коштів.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За матеріалами: oligarh.media

 

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий