Новий ректор ЖНАЕУ

66


По закінченню каденції ректора Житомирський національний агроекологічний університет отримав нового очільник. Виконуючим обов’язки ректора університету, міністром аграрної політики і продовольства України, призначено Олега Скидана.

На зустріч з міністром аграрної політики і продовольства України Ігорем Швайкою зібрався весь колектив, викладацько-професорський склад Житомирського національного агроекологічного університету. Представники облдержадміністрації та обласної ради. Всіх цікавило питання, кого ж буде призначено новим очільником єдиного в Україні агроекологічного вузу?
На початку зустрічі міністр агрополітики охарактеризував стан розвитку агропромислового комплексу, відзначивши про необхідність відбудови аграрної освіти, оскільки щорічно урізається фінансування аграрних вузів та наукових розробок. Тому найперше завдання міністра зробити якісно нову аграрну освіту. Сьогодні в міністерстві аграрної політики та продовольства України розробляється проект закону про аграрну освіту, поєднання науки з виробництвом, який найближчим часом буде переданий на розгляд у Верховну Раду.
У Житомир міністр агро політики прибув щоб представити нового очільник Житомирського національного агроекологічного університету, бо каденція попереднього ректора Валерія Микитюка закінчилася і оголошено конкурс на заміщення цієї посади. Ігор Швайка висловив вдячність колишньому ректору за плідну співпрацю у розвитку аграрної освіти та побажав успіхів та підтримку колективу новому виконуючому обов’язки ректора Олегу Скидану.
Автор: В.Шолдрук.
{youtube}xOnM0adkWh0{/youtube}

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий